• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Jennifer Lopez dhe Enrique Iglesias se bashku ne reklame por se shpejti edhe ne nje kenge Ja spoti

Mesa duket Jennifer Lopez dhe Enrique Iglesias nuk po punojne vetem ne fushen e muzikes por edhe ne ate te komercialitetit. Keshtu dy kengetaret e njohur boteror do te jene pjese e nje fushate marketingu te kompanise se makinave Chrysler. Qe nga 14 Korriku 2012 Dyshja nisen nje tur koncertesh qe do te kaloj ne 20 qytete. Dyshja ka premtuar se se bashku do te leshojne nje kenge ku do te shfaqen qe te dy, dhe mendohet se kenga eshte perdorur edhe ne kete spot qe corovoda on line ofron ne video bashkengjitur per turin vere 2012 te Chrysler.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA