• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Kenga Call me Maybe thyen rekordin. Qendron per te 9ten jave ne vendin e pare

Revista amerikane Billboard njoftoi te merkuren 8 gusht 2012 se kenga e kengetares kanadeze Carly Rae Jepsen me titull "Call me maybe" u rendit per te 9ten jave rresht e para ne Billboard 100, duke ja kaluar keshtu kengetarit belgo australian Gotye me kengen "Somebody that you used to know" qe ne kete vit qendroi 8 jave ne vendin e pare. Sipas revistes kengetarja ne 18 shtator 2012 do te publikoj albumin e saj te pare qe do te mbaj emrin Kiss.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA