• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Kenga Call me Maybe thyen rekordin. Qendron per te 9ten jave ne vendin e pare

Revista amerikane Billboard njoftoi te merkuren 8 gusht 2012 se kenga e kengetares kanadeze Carly Rae Jepsen me titull "Call me maybe" u rendit per te 9ten jave rresht e para ne Billboard 100, duke ja kaluar keshtu kengetarit belgo australian Gotye me kengen "Somebody that you used to know" qe ne kete vit qendroi 8 jave ne vendin e pare. Sipas revistes kengetarja ne 18 shtator 2012 do te publikoj albumin e saj te pare qe do te mbaj emrin Kiss.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA