• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Konkursi: 16 vjecari fiton 50 000$ ne Konkursin se kush shkruan me shpejt SMS

Nje event i rralle u mbajt dje e merkure 8 gusht 2012 ne New York, Sh.B.A. Eventi i mbajtur nga LG ne nivel kombetar per Ameriken u fitua nga nje 16 vjecar i quajtur Austin Wierschke i cili fitoi edhe cmimin prej 50 000 dollaresh. Ne konkurs ishin kualifikuar dhjetra vete, te cilet duhet te performonin mbi te gjitha tre vecori: saktesine, shpejtesine dhe perqendrimin. Ne morine e garave qe ata iu nenshtruan ishin edhe te shkruanin nje sms me sy mbyllur, me nje dore etj. Eventi u mbajt dje ne New York
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA