• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Konkursi: 16 vjecari fiton 50 000$ ne Konkursin se kush shkruan me shpejt SMS

Nje event i rralle u mbajt dje e merkure 8 gusht 2012 ne New York, Sh.B.A. Eventi i mbajtur nga LG ne nivel kombetar per Ameriken u fitua nga nje 16 vjecar i quajtur Austin Wierschke i cili fitoi edhe cmimin prej 50 000 dollaresh. Ne konkurs ishin kualifikuar dhjetra vete, te cilet duhet te performonin mbi te gjitha tre vecori: saktesine, shpejtesine dhe perqendrimin. Ne morine e garave qe ata iu nenshtruan ishin edhe te shkruanin nje sms me sy mbyllur, me nje dore etj. Eventi u mbajt dje ne New York
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA