Nje tjeter website i Skraparit Zyrtar. Mes gabimesh dhe modes se hapjes se faqeve Websiti i Paazhornuar

Ky është një postim elektronik nga Corovoda Online

Te hapesh nje website per institucionet ne Skrapar eshte forma me e re e komunikimit me publikun. Pervec aksesit keto website kerkojne administratore te mirefillte per azhornim, ne te kundert te ashtuquajturit profesionist te rrjetit abuzojne duke bere madje Gag ne rrjet. Keshtu, Nje tjeter websit zyrtar i Skraparit i referohet Drejtorise se Shendetit Publik Ne Skrapar. Por nese thjesht deperton ne klikim ne adresen e ketij institucioni pervecse disa fotosh dhe germezime asgje nuk gjen me shume. Madje Corovoda On Line kap ne linkun qe ju japim ne vijim edhe nje prej gafave ne kete website. Sikunderse mund ta ndiqni duke klikuar ketu, ne kete link poshte nje fotoje te ngarkuar dhe te bere publike, administratoret e bllofit te radhes nuk kane levizur qofte edhe modelin e temes, madje poshte fotos se gruaje shkruhet "Toni Blair eshte nje cik ne siklet sot".  Nje nenshkrim pa lidhje fare me kontekstin, dhe nje tekst i riperseritur gjendet thuajse ne gjithe websitin zyrtar ne fjale. Azhornimi i fundit i ketij websiti sipas faqes tregon 16 dhjetor 2011. Imazhi nje foto web nga dshpskrapar.gov.al
©Corovoda On Line

edhe ZëRI YT...!

...SEPSE SKRAPARI TY ... TË DO!

Tashmë prej vitesh, Corovoda Online edhe për vitin 2017 pret propozimet tuaja për Sondazhin e përvitshëm Personaliteti i Vitit 2017 për Skraparin Në faqen tonë në facebook tek Notes ( Shënimet ) Janë listuar kandidaturat e viteve të mëparëshme si edhe fituesit. E theksojmë këtë fakt, me qëllimin që propozimet tuaja, të mos përkojnë me emra të mëparshëm. Çdo fushë veprimtarie, art, politikë, letërsi, sociale, arsim, shëndetësi, organzita jofitimprurëse, blogera apo personazhe që kanë një të përbashkët Krenarinë e të qënit përfaqësues të denjë të Skraparit. Deri në mars 2017 ne do të presim çdo propozim tuajin, si në facebook ashtu edhe në rubrikën Kontakt në blogun tonë. Edhe këtë vit 2017, votimi do të ketë të njëjtat kritere, do të bëhet përmes Facebook dhe faktorët që ndikojnë në votim do të jenë numri i pëlqimeve, shpërndarjeve, komenteve sipas përqindjes që do të kenë në votë, që do të bëhen publike më vonë Corovoda Online. Paraprakisht, Faleminderit për ide, sygjerim dhe propozimin tuaj për Personalitetin 2017 të Skraparit. Admin

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

RRETH

Përmirësimi i Projektit Corovoda Online varet edhe nga, së paku nga ata që munden të kontribuojnë për këtë inisiativë lokale. Çdo Ide, Sygjerim apo Kontributi juaj modest monetar na ndihmon në ndryshimin e imazhit dhe vazhdimësinë tonë bashkë ju. Ne ju falenderojmë që na ndiqni dhe që vijoni prej 6 vitesh të qëndroni me ne. Nga Zemra e Shqipërisë, Drejt e në Zemrën tuaj... Ky është Corovoda Online Blog!

NËN AXHENDË

1 Janar 2017
Festa e Vitit të Ri në Çorovodë këtë vit u takon banorëve, pasi punimet në sheshin qëndror pengojnë aktivitet e organizuara. Festa e ndërrimit të viteve mbipopullon Skraparin nga studentë, emigrantë, migrantë etj.
6 Janar 2017
Simbolika e kësaj dite përkon me atë që quhet ndryshe "Dita e Ujit të Bekuar" Kjo simbolike në vite nënkupton se uji pa të cilin jeta nuk do kishte kuptim, duhet ruajtur për 1 vit pasi besohet se ka veti magjike.
11 Janar 2017
Janë Veteranët e Skraparit që në këtë ditë si çdo vit kujtojnë "Ditën e Shpalljes së Shqipërisë Republikë" Kryesia e Komitetit të Veteranëve Skrapar edhe këtë vit do të mbaj një aktivitet promemorie.
16 Janar 2017
Shkollat, Kopshtet, Çerdhet si dhe Universitetet pritet të rifillojnë mësimin për 2017. Në dy vendime të mëhershme proçesi u shty për shkak të gripit.
17 Janar 2017
96 - Vjetori i Kongresit të Parë Bektashi që u mbajt nga datat 14 - 17 Janar 1921 në Teqenë e Prishtës - Skrapar.
21 Janar 2017
Betaja më e madhe luftarake "Beteja e Tëndës së Qypit" do të jetë në fokus të kësaj dite në Skrapar.

PROMOCION

Recent Entries

PROMOCION

Kjo hapësirë do të konfigurohet së shpejti. Nëse dëshironi që biznesi apo njoftimi juaj të jetë këtu, mos prisni gjatë. Munde të jetë e juaja. Për më shumë përdor opsionin Kontakt dhe ne do ju përgjigjemi menjëherë.

TOPLIST 20 COROVODA RADIO JANAR 2017

1.Clean Bandit - Rockabye
2.Sia - Never give up
3.Bebe Rexha - I got you (new)
4.LP - Lost on you
5.Rocky Martin - Vente pa'ca
6.Little Mix - Touch
7.John Legend - Love me now (new)
8.RagNbon man - Human
9.Pink - Just like fire
10.Dua Lipa - No lie (new)

11.J.Balvin - Safari

12.Zara Larson - I'd like
13.Ariana Grande - Side 2 Side
14.Indila - Garde l'equlibre
15.Juan Magan - Baila conmigo
16.Alan Walker - Alone
17.Seyya - Chocolata
18.Martin Jensen - All i wanna do
19.Yall&Gabriella - Hundered milles
20.Shakira - Chantaje

MË HERËT

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA