Nje tjeter website i Skraparit Zyrtar. Mes gabimesh dhe modes se hapjes se faqeve Websiti i Paazhornuar

Postim elektronik nga Corovoda Online . Socializohu me ne, në: Facebook Twitter Instagram Corovoda Online ©2016

Te hapesh nje website per institucionet ne Skrapar eshte forma me e re e komunikimit me publikun. Pervec aksesit keto website kerkojne administratore te mirefillte per azhornim, ne te kundert te ashtuquajturit profesionist te rrjetit abuzojne duke bere madje Gag ne rrjet. Keshtu, Nje tjeter websit zyrtar i Skraparit i referohet Drejtorise se Shendetit Publik Ne Skrapar. Por nese thjesht deperton ne klikim ne adresen e ketij institucioni pervecse disa fotosh dhe germezime asgje nuk gjen me shume. Madje Corovoda On Line kap ne linkun qe ju japim ne vijim edhe nje prej gafave ne kete website. Sikunderse mund ta ndiqni duke klikuar ketu, ne kete link poshte nje fotoje te ngarkuar dhe te bere publike, administratoret e bllofit te radhes nuk kane levizur qofte edhe modelin e temes, madje poshte fotos se gruaje shkruhet "Toni Blair eshte nje cik ne siklet sot".  Nje nenshkrim pa lidhje fare me kontekstin, dhe nje tekst i riperseritur gjendet thuajse ne gjithe websitin zyrtar ne fjale. Azhornimi i fundit i ketij websiti sipas faqes tregon 16 dhjetor 2011. Imazhi nje foto web nga dshpskrapar.gov.al
©Corovoda On Line

edhe ZëRI YT...!

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Propellerads

RRETH

Projekti Corovoda Online kërkon edhe Ndihmën tuaj në donacionet më të mundshme. Prej 6 vitesh, jemi portali i informacionit të vetëm lokal, me ndjekshmëri dhe përkushtim. Shpreh interesin duke na kontaktuar në formatin Raporto. Do të jemi mirënjohës, si qindra e qindra ndjekës.

PROMOCION

Real Stone - Kevin Natural Stone mobile: +355693565479 e-mail: hoxhaklea@yahoo.com

NËN AXHENDË


1 Tetor 2016
Për të Katërtin Vit Radhazi mbahet në Çorovodë Panairi i Produkteve Bio - Zonale të Skraparit. Një aktivitet do të mbahet në qëndër të Çorovodës me këtë rast
1 Tetor 2016
Besimtarët bektashi nisin "Matemin" Për këtë besim nga sot e 10 ditë njerëzit që mbajnë Matem, nuk duhet të konsumojnë Ujë, si një simbolikë sakrifice për Betejen e Qerbelasë e cial u zhvillua me shumë përgjakje nën motin e nxehtë.
25 Tetor 2016
Besimtarët bektashi do të mblidhen në "Teqenë e Dhoresit, Skrapar" Pas Matemit festa e së martës 25 Tetor 2016 përkon me ditën e ashures.

PROMOCION

Recent Entries

PROMOCION

Hasanago - Mobileri bujarhasanago@gmail.com

MË HERËT

test222

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA