Nje tjeter website i Skraparit Zyrtar. Mes gabimesh dhe modes se hapjes se faqeve Websiti i Paazhornuar

Postim elektronik nga Corovoda Online . Socializohu me ne, në: Facebook Twitter Instagram Corovoda Online ©2016

Te hapesh nje website per institucionet ne Skrapar eshte forma me e re e komunikimit me publikun. Pervec aksesit keto website kerkojne administratore te mirefillte per azhornim, ne te kundert te ashtuquajturit profesionist te rrjetit abuzojne duke bere madje Gag ne rrjet. Keshtu, Nje tjeter websit zyrtar i Skraparit i referohet Drejtorise se Shendetit Publik Ne Skrapar. Por nese thjesht deperton ne klikim ne adresen e ketij institucioni pervecse disa fotosh dhe germezime asgje nuk gjen me shume. Madje Corovoda On Line kap ne linkun qe ju japim ne vijim edhe nje prej gafave ne kete website. Sikunderse mund ta ndiqni duke klikuar ketu, ne kete link poshte nje fotoje te ngarkuar dhe te bere publike, administratoret e bllofit te radhes nuk kane levizur qofte edhe modelin e temes, madje poshte fotos se gruaje shkruhet "Toni Blair eshte nje cik ne siklet sot".  Nje nenshkrim pa lidhje fare me kontekstin, dhe nje tekst i riperseritur gjendet thuajse ne gjithe websitin zyrtar ne fjale. Azhornimi i fundit i ketij websiti sipas faqes tregon 16 dhjetor 2011. Imazhi nje foto web nga dshpskrapar.gov.al
©Corovoda On Line

edhe ZëRI YT...!

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

RRETH

Projekti Corovoda Online kërkon edhe Ndihmën tuaj në donacionet më të mundshme. Prej 6 vitesh, jemi portali i informacionit të vetëm lokal, me ndjekshmëri dhe përkushtim. Shpreh interesin duke na kontaktuar në formatin Raporto. Do të jemi mirënjohës, si qindra e qindra ndjekës.

PROMOCION

Real Stone - Kevin Natural Stone mobile: +355693565479 e-mail: hoxhaklea@yahoo.com

NËN AXHENDË


5 Shtator 2016
Skrapari feston ditën e Çlirimit. Aktivitete me karakter historiko-kulturor priten të dominojnë ditën e hënë të Festës që sivjet përkon me 74 Vjetorin e Çlirimit të Skraparit
12 Shtator 2016
E hëna e 12 Shtatorit 2016 do të jetë Festë Zyrtare në Shqipëri dhe parashikohet si ditë pushimi "Dita e Kurban Bajramit" përkon sipas kalendarit me këtë ditë dhe besimtarët myslimanë festojnë.
16 - 18 Shtator 2016
Zhvillohet edicioni i II-të i "Tomorr Mountain Festival" Aktiviteti treditor në thelb i referohet mbajtjes së garimeve me biçikletë, ndërsa organizatorët ofrojnë edhe disa aktivitete si joga, kinema në natyrë, DJ, Paraglide, hiking etj.

PROMOCION

Recent Entries


MË HERËT

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA