Nje tjeter website i Skraparit Zyrtar. Mes gabimesh dhe modes se hapjes se faqeve Websiti i Paazhornuar

Postim elektronik nga Corovoda Online . Socializohu me ne, në: Facebook Twitter Instagram Corovoda Online ©2016

Te hapesh nje website per institucionet ne Skrapar eshte forma me e re e komunikimit me publikun. Pervec aksesit keto website kerkojne administratore te mirefillte per azhornim, ne te kundert te ashtuquajturit profesionist te rrjetit abuzojne duke bere madje Gag ne rrjet. Keshtu, Nje tjeter websit zyrtar i Skraparit i referohet Drejtorise se Shendetit Publik Ne Skrapar. Por nese thjesht deperton ne klikim ne adresen e ketij institucioni pervecse disa fotosh dhe germezime asgje nuk gjen me shume. Madje Corovoda On Line kap ne linkun qe ju japim ne vijim edhe nje prej gafave ne kete website. Sikunderse mund ta ndiqni duke klikuar ketu, ne kete link poshte nje fotoje te ngarkuar dhe te bere publike, administratoret e bllofit te radhes nuk kane levizur qofte edhe modelin e temes, madje poshte fotos se gruaje shkruhet "Toni Blair eshte nje cik ne siklet sot".  Nje nenshkrim pa lidhje fare me kontekstin, dhe nje tekst i riperseritur gjendet thuajse ne gjithe websitin zyrtar ne fjale. Azhornimi i fundit i ketij websiti sipas faqes tregon 16 dhjetor 2011. Imazhi nje foto web nga dshpskrapar.gov.al
©Corovoda On Line

edhe ZëRI YT...!

KUSH DO TË JETË PËR 2016 - ZGJEDHJA JUAJ E PERSONALITETIT TË VITIT PËR SKRAPARIN?

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Propellerads

PROMOCION

Bar-Resorant-Hotel "Kanione" Skrapar mobile: +355692037442

RRETH

Projekti Corovoda Online kërkon edhe Ndihmën tuaj në donacionet më të mundshme. Prej 6 vitesh, jemi portali i informacionit të vetëm lokal, me ndjekshmëri dhe përkushtim. Shpreh interesin duke na kontaktuar në formatin Raporto. Do të jemi mirënjohës, si qindra e qindra ndjekës.

PROMOCION

Real Stone - Kevin Natural Stone mobile: +355693565479 e-mail: hoxhaklea@yahoo.com

NËN AXHENDË


1 Dhjetor 2016
Sensibilizimi është kryefjala e kësaj ditë në mbarë botën. Sensibilizimi ndaj HIV/AIDS mbetet ende sfida e njerëzimit dhe çdo bisedë rreth kësaj teme mund të ndihmoj ndokënd me informacion më shumë
6 Dhjetor 2016
Simbolika e kësaj dite përkon me vendosjen e "Pemës së Vitit të Ri" Kjo simbolike festive vendoset çdo datë 6 Dhjetor dhe hiqet në 6 Janar të vitit të ri.
8 Dhjetor 2016
Festa Kombëtare e së enjtes përkon me "Ditën e Rinisë" Prej vitesh kjo festë mbahet në Shqipëri në kushtim ndaj lëvizjeve demokratike që studentët e dhjetorit në Shqipëri nxitën rënien e rregjimit totalitar.
25 Dhjetor 2016
Besimtarët katolikë festojnë "Ditën e Krishlindjeve" Sipas ritualeve Dhuratat e krishlindjeve që gjenden poshtë pemës, hapen mëngjesin e kësaj dite.
25 Dhjetor 2016
Corovoda Online mbyll zyrtarisht sondazhin "Personaliteti i Vitit pë Skraparin" Për të 6-in vit radhazi ky sondazh mat pëlqyeshmërinë e audiencës sonë rrjetin tonë Facebook.

PROMOCION

Recent Entries

PROMOCION

Hasanago - Mobileri bujarhasanago@gmail.com

MË HERËT


HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA