• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Nje vater zjarri ne afersi te Tomorrit. Raporti: Izolohet vatra e zjarrit. Alerti mbetet ne Skrapar Nga neser temperatura rekord

Nje tjeter report i referohet informacionit te ores 16:00 te kesaj te merkure 22 gusht 2012. Sipas raportit nje vater zjarri per disa ore mbeti aktive ne nje lokalitet ne afersi te Tomorrit. Ndonse nuk specifikohet nese vatra e zjarrit eshte shuar, raporti citon se ajo u izolua deri rreth ores 18:00 vijonte ky informacion. Duke qene se te gjitha strukturat shteterore pergjegjese ndodhen ne afersi te Kulmakut Skrapar te menjehershme kane qene nderhyrjet e tyre citon raporti. Por alerti i Zjarreve te pritshme vijon te jete i larte ne Skrapar. Kjo sepse si ne gjithe Shqiperine te pakten per 2 ditet ne vijim temperaturat maksimale do ti kalojne 40 grade cka rrit vigjilencen e gjelber ne Skrapar.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA