• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Nje vater zjarri ne afersi te Tomorrit. Raporti: Izolohet vatra e zjarrit. Alerti mbetet ne Skrapar Nga neser temperatura rekord

Nje tjeter report i referohet informacionit te ores 16:00 te kesaj te merkure 22 gusht 2012. Sipas raportit nje vater zjarri per disa ore mbeti aktive ne nje lokalitet ne afersi te Tomorrit. Ndonse nuk specifikohet nese vatra e zjarrit eshte shuar, raporti citon se ajo u izolua deri rreth ores 18:00 vijonte ky informacion. Duke qene se te gjitha strukturat shteterore pergjegjese ndodhen ne afersi te Kulmakut Skrapar te menjehershme kane qene nderhyrjet e tyre citon raporti. Por alerti i Zjarreve te pritshme vijon te jete i larte ne Skrapar. Kjo sepse si ne gjithe Shqiperine te pakten per 2 ditet ne vijim temperaturat maksimale do ti kalojne 40 grade cka rrit vigjilencen e gjelber ne Skrapar.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA