• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Pergatitjet: Rikonstruktohet Hyrja e Varrezave te Deshmoreve ne Corovode. Ndryshimi 1 muaj perpara Festes se Clirimit te Corovodes

Ndersa ne 5 shtator 2012 Corovoda do te festoj 70 vjetorin e Clirimit, Si qyteti i pare i cliruar ne Shqiperi, ende nuk ka asnje axhende te prag festimeve ne kete vit jubilar. Rendom pritet nga vendori te mbahen te njejtat rituale te cdo viti pa sjelle ndonje risi te pakten ne ceremonite qe do te mbahen. Gjithesesi prej disa ditesh po vijojne punimet per nje rimodelim te hyrjes ne Varrezat e Deshmoreve ne Corovode. Pjesa perballe shkolles 9 vjecare Zylyftar Veleshnja prej disa ditesh po i nenshtrohet nje rimodeli nga Bashkia Corovode. Ende asnje te dhene per parapergatitjet qe do te mbahen, ndersa pritet qe fillim shtatori 2012 te dekoroj rrugen kryesore ne qender te Corovodes me banderolat e rastit.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA