• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Polican: Percillen ne banesen e fundit 2 viktimat e ngjarjes se djeshme ne Kombinatin Mekanik

Ne orare te vecuara, paraditja e mortit ne Polican, nje dite pas ngjarjes se djeshme do te percillte ne banesen e fundit te dy shtetasit qe humben jeten pas nje konflikti. Sipas reportit te dyja funeralet u mbajten ne orare respektive 11:00 dhe 13:00 te kesaj te marte 7 gusht 2012. Ngjarja e djeshme ne Polican ishte lajmi kryesor te kronikes ne shume media shqiptare. Ceremonite u kryhen ne qetesi dhe kryesisht ne to merrnin pjese te afert dhe banore te Policanit dhe Skraparit.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA