• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Policani kthehet ne Horror: Shtetasi i pret koken kufomes. Shetit per disa minuta me koken e prere te tij ne uzine

Nje tjeter ngjarje e rende u rregjistrua pak pas mesimit te lajmit se 2 persona mbeten te vrare ne Polican, ne Hyrje te Uzines se ish-Kombinatit Ushtarak. Vrasja sikunderse ju kishim shkruar me pare se kishte konflikte te meparshme mes dy personave dyshohet per nje lidhje jashtemartesore te njeres prej viktimave me bashkeshorten e viktimes tjeter, rregjistroi nje tjeter ngjarje te paprecedente. Sipas raportit nje shtetas me inicialet K.G. pasi mesoi se i vellai i tij mbeti i vrare, shkon dhe i pret koken kufomes se personit tjeter qe u vetvra. Per disa minuta me koken e prere ai ka shetitur ne mjediset perreth uzines. Ngjarja Horror ka perfunduar pak caste me pare.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA