• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Policani kthehet ne Horror: Shtetasi i pret koken kufomes. Shetit per disa minuta me koken e prere te tij ne uzine

Nje tjeter ngjarje e rende u rregjistrua pak pas mesimit te lajmit se 2 persona mbeten te vrare ne Polican, ne Hyrje te Uzines se ish-Kombinatit Ushtarak. Vrasja sikunderse ju kishim shkruar me pare se kishte konflikte te meparshme mes dy personave dyshohet per nje lidhje jashtemartesore te njeres prej viktimave me bashkeshorten e viktimes tjeter, rregjistroi nje tjeter ngjarje te paprecedente. Sipas raportit nje shtetas me inicialet K.G. pasi mesoi se i vellai i tij mbeti i vrare, shkon dhe i pret koken kufomes se personit tjeter qe u vetvra. Per disa minuta me koken e prere ai ka shetitur ne mjediset perreth uzines. Ngjarja Horror ka perfunduar pak caste me pare.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA