• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Rama ne Twitter: "Pa diskutuar gjithe propozimet tona, ne 6 gusht Nuk ka Konsensus"

Pak pas ores 14:15 e shtune 4 gusht 2012, Kryetari i Partise Socialiste Edi Rama ka reaguar permes telefonit te tij Blackberry ne nje postim ne rrjetin social twitter. Reagimi vjen per nje ceshtje te rendesishme sic ajo e imuniteteve qe do te kufizohen dhe qe eshte sfida e radhes e 6 gushtit 2012. Prej kohesh reagimet e kundershtise pozite - opozite per kete ceshtje kane sjelle reagime nga te dyja selite. Ne mesazhin e sotem Rama shkruante ne rrjetin Twitter:
Sharjet e shpifjet e perditshme te Saliut s'na bejne asnje pershtypje.Nuk ka konsensus ne 6 gusht pa diskutuar gjithe propozimet tona!
Ne imazh nje fotweb e ketij momenti nga Postimi Social i Edi Rama ne rrjetin Twitter.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA