• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Shhht... Presidenti i Shqiperise... Po Punon... Websiti zyrtar nxjerr nje tjeter nenshkrim Ja Foto

It Works! Me ne fund. Websiti gri prej afro 1 jave i Presidentit te Republikes se Shqiperise, z.Bujar Nishani mesa duket po tregon se edhe Presidenti Po punon...te pakten elektronikisht (e kemi fjalen per president.al). Prej disa ditesh shenimet se faqja eshte ne ndertim apo qe lajmeronin se po punohej, mbremjen e vone te se merkures 1 gusht 2012 u shfaqen me mbishkrimin It Works... Punon. As nuk e vinim ne dyshim qe Presidenti Punon po qe portali zyrtar i Kreut te Shtetit te vonohej me mese 7 dite te pakten ky shenim do te na e zbeh disi mungesen e klikimit qe mesa duket po rikthehet ne kete adrese. Por deri ne keto caste kur ora lokale shenon 01:07 date 2 gusht 2012 portali president.al vijon te jete me kete pamje si ne foto web qe corovodaonline ofron.
It Works!!!!
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA