• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Skrapar: Permiresohet gjendja e shtetasit: Trasportohet drejt Tiranes Urgjentisht. Banori nga Kapinova

Nje incident ndodhi paraditen e sotme ne Skrapar ndersa nje shtetas rreth ores 10:00 mbeti i aksidentuar rende pasi pesoi gjymtime te renda trupore pas rrezimit nga nje lartesi. Raportet e atyre casteve thane me heret se shtetasi u rrezua ne nje rruge malore ndersa po udhetonte mbi nje kafshe (Mushke) por brenda pak castesh do te perfundonte ne dhjetra metra gremine pas rrezimit. Menjehere shtetasi nga Kapinova, Skrapar u trasportua per ne Spitalin Ushtarak te Tiranes. Ne oret e pasdites se vone burime per Corovoda On Line cituan se ndonse personi (Corovoda On Line nuk citon emra te pervecem pa konfirmim zyrtar) kishte pesuar demtime serioze gjendja e tij shendetesore e kaloi rrezikun dhe shkoi drejt permiresimit u citua keshtu deri prak 17:30 te kesaj te shtune 11 gusht 2012. Imazhi Sfond Pamje nga Kapinova
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA