• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapar: Permiresohet gjendja e shtetasit: Trasportohet drejt Tiranes Urgjentisht. Banori nga Kapinova

Nje incident ndodhi paraditen e sotme ne Skrapar ndersa nje shtetas rreth ores 10:00 mbeti i aksidentuar rende pasi pesoi gjymtime te renda trupore pas rrezimit nga nje lartesi. Raportet e atyre casteve thane me heret se shtetasi u rrezua ne nje rruge malore ndersa po udhetonte mbi nje kafshe (Mushke) por brenda pak castesh do te perfundonte ne dhjetra metra gremine pas rrezimit. Menjehere shtetasi nga Kapinova, Skrapar u trasportua per ne Spitalin Ushtarak te Tiranes. Ne oret e pasdites se vone burime per Corovoda On Line cituan se ndonse personi (Corovoda On Line nuk citon emra te pervecem pa konfirmim zyrtar) kishte pesuar demtime serioze gjendja e tij shendetesore e kaloi rrezikun dhe shkoi drejt permiresimit u citua keshtu deri prak 17:30 te kesaj te shtune 11 gusht 2012. Imazhi Sfond Pamje nga Kapinova
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA