• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Skrapar: Permiresohet gjendja e shtetasit: Trasportohet drejt Tiranes Urgjentisht. Banori nga Kapinova

Nje incident ndodhi paraditen e sotme ne Skrapar ndersa nje shtetas rreth ores 10:00 mbeti i aksidentuar rende pasi pesoi gjymtime te renda trupore pas rrezimit nga nje lartesi. Raportet e atyre casteve thane me heret se shtetasi u rrezua ne nje rruge malore ndersa po udhetonte mbi nje kafshe (Mushke) por brenda pak castesh do te perfundonte ne dhjetra metra gremine pas rrezimit. Menjehere shtetasi nga Kapinova, Skrapar u trasportua per ne Spitalin Ushtarak te Tiranes. Ne oret e pasdites se vone burime per Corovoda On Line cituan se ndonse personi (Corovoda On Line nuk citon emra te pervecem pa konfirmim zyrtar) kishte pesuar demtime serioze gjendja e tij shendetesore e kaloi rrezikun dhe shkoi drejt permiresimit u citua keshtu deri prak 17:30 te kesaj te shtune 11 gusht 2012. Imazhi Sfond Pamje nga Kapinova
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA