• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Spoti i Rtsh per Corovoden: Promo Turizmi edhe permes gabimit... Sipas Videos Skrapari eshte Qytet? Ne fakt Krahine

Menjehere pas publikimit te nje reportazhi ne nje prej rrjeteve kabllore te vetem qe operon ne Corovode moderatoret tane siguruan pak pas ores 21:40 edhe nje video insert ku "nje gabim njerezor" shfaqet ne video. Video e publikuar pak pas ores 21:00 e merkure 15 gusht 2012 u trasmetua ne rrjetin lokal Corovoda Tv. Por krahes gabimeve te kronikes kryesisht ne te dhena, perkrah faktit se turizmi eshte i ofruar edhe ne faqen zyrtare te bashkise Corovode, kur kjo faqe prej mese 2 muajsh nuk funksionon ende (shiko bashkiacorovode.gov.al) ajo qe sillet ne kete cast ne bashkengjitje eshte citimi i nje zyrtari (Corovoda On Line nuk citon emra te pervecem ndonse falenderojme raportin) se Skrapari eshte Qytet. Ne fakt Skrapari qe prej 1400 njihet si Krahine dhe edhe sot eshte i tille. Ne ndarjen administrative zyrtarisht Skrapari quhet Krahine dhe ne brendesi te tij Ndodhen vetem 2 qytete Corovoda dhe Policani si dhe 8 komuna. Corovoda On Line porsa mori te ngarkuar ne nje format tjeter videon Jo shume cilesore dhe shhkepusim fragmentin e lartpermendur.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA