• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Te pakten 6 Termete pritet te ndodhin ne Shqiperi brenda kesaj jave nga 1 deri 7 gusht

Vetem mengjesin e sotem ne Shqiperi nje termet me magnitude 3.2 goditi Shqiperine e ketij fillim gushti. Por prognoza sizmologjike jep edhe mundesine e te pakten 6 termeteve te tjere qe do te bien ne Shqiperi. Ne harten ne bashkengjitje jepen ne rrathe epiqendrat e mundshme. Aktiviteti sizmologjik ne Shqiperi kohet e fundit eshte shoqeruar nga intesitete jo me te medhaja se 3.5 balle. Gjithesesi ditet ne vijim to te merren edhe te dhenat e pritshme sipas qendres ballkanike te termeteve.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA