• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

TVSH

Ndiqni Online Programacionin e kanalit Primar te Televizionit Publik Shqiptar TVSH. Me programacion gjeneral Lajme, Prodhime te ndryshme artistike te Rtsh, etj, nder eventet me te ndjekura te ketij kanali televiziv mbeten Koncerti i Fundvitit ne Rtsh, Programi i fundvitit festiv i Vitit te Ri, Ndeshjet e Futbollit te Kombetares Shqiptare etj. Corovoda On Line Ju ofron ne vijim te ndiqni Online Tvsh©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA