• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Kengetari i ri Justin Bieber publikon videon e re & Sean Paul As Long As You Love Me Ja Video

Kjo e merkure 1 gusht 2012 ka qene nje date lancimi edhe per videoklipin me te ri te kengetarit Justin Bieber. Videoja me e re eshte nje bashkepunim me Sean Paul dhe titullohet As Long As You Love Me. Ne videoklipin e ri publikuar sot nder personazhet e paraqitura eshte edhe aktori Michael Madsen dhe ne videon bashkengjitur ka nje intro te gjate per videos. Video ne thelb ne skenat e xhirimit do te  paraqes nje episod dramatik qe per aq sa zgjat afro 5 minuta eshte thuajse nje mini film. Justin Bieber eshte nje nder kengetaret e rinj kryesisht i adhuruar nga Teen Ager's . Ne bashkengjitje Corovoda On Line publikon videon e porsa publikuar ne rrjet.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA