• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Kengetari i ri Justin Bieber publikon videon e re & Sean Paul As Long As You Love Me Ja Video

Kjo e merkure 1 gusht 2012 ka qene nje date lancimi edhe per videoklipin me te ri te kengetarit Justin Bieber. Videoja me e re eshte nje bashkepunim me Sean Paul dhe titullohet As Long As You Love Me. Ne videoklipin e ri publikuar sot nder personazhet e paraqitura eshte edhe aktori Michael Madsen dhe ne videon bashkengjitur ka nje intro te gjate per videos. Video ne thelb ne skenat e xhirimit do te  paraqes nje episod dramatik qe per aq sa zgjat afro 5 minuta eshte thuajse nje mini film. Justin Bieber eshte nje nder kengetaret e rinj kryesisht i adhuruar nga Teen Ager's . Ne bashkengjitje Corovoda On Line publikon videon e porsa publikuar ne rrjet.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA