• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Video e Re: Shakira dhe Pitbull se bashku me klipin Get it Started Ja video

Kete te enjte 2 gusht 2012 ne prag mesdite u ngarkua edhe videoklipi i ri i latineve Shakira dhe Pitbull. Dyshja e famshme ne boten e muzikes vijne me kengen Get It Started (Nise). Kenga eshte e shkeputur nga albumi i reperit Pit Bull qe mban emrin "Global Worming" (Ngrohje globale). Videoklipi eshte bere nen regjine e Davis Russo me te cilin Pit Bull ka bere edhe videoklipet e kengeve Back In Time, Give me everything apo edhe klipin International Love. Videoja me e fundit ndiqeni ne bashkengjitje:

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA