• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Video: Kenga e re As Po As Jo. Geri nga Big Brother ne Big "Sister" debuton ne muzike Ja video

Ndonse nuk hyri qe ne fillim ne Big Brother 5 te pakten ka nje fillim per te. Madje shume shperthyes. Keshtu Gerta apo Geri nje dite me pare u be klikimi i radhes i muzikes shqiptare ne videoklipin me te ri te ngarkuar ne rrjetin gjigand te videove online You Tube. Kenga me titull As Po As Jo dhe nje Geri shume ngjyrshe te pakten nga veshjet ne klip jane produksioni me i fundit i bashkepunimit te Dr.Flori, Edlir Begolli dhe Ernis Cili Corovoda On Line ju fton ne bashkengjitje te ndiqni videon ne fjale te publikuar ne rrjet nje dite me pare 18 gusht 2012.

.

Eshte show biz ne Corovoda Blog
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA