• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Gazeta Dielli i Tomorrit E permuajshmja Botim i Shoqates "Tomorri" tashme online edhe ne blog

Corovoda On Line Nis nga Muaji Shtator 2012 Nje link te dedikuar per publikimin e Gazetes "Dielli i Tomorrit". E permuajshmja nje Botim i Shoqates "Tomorri" do te vij keshtu e mundshme per t'u lexuar online edhe ne Corovoda On Line. Blogu Corovoda On Line ne 1 vjetorin e tij, eshte i lumtur te shpreh mirenjohje qe shume emra te njohur te Skraparit, Personalitet te Medias, Kultures, Sportit te zones ne te Gjithe Shqiperine po bashkepunojne me Blogun tone cdo dite duke e pare ate si nje emitent te denje te jo vetem Corovodes por te gjithe Skraparit.
SHENIM:
Ne vijim nje skript automatik do te hapet. Per te zmadhuar faqen apo kaluar ne faqen tjeter mjafton te klikoni butonat respektive.
Dielli i Tomorrit - Gusht 2012 ©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA