• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Gazeta Dielli i Tomorrit E permuajshmja Botim i Shoqates "Tomorri" tashme online edhe ne blog

Corovoda On Line Nis nga Muaji Shtator 2012 Nje link te dedikuar per publikimin e Gazetes "Dielli i Tomorrit". E permuajshmja nje Botim i Shoqates "Tomorri" do te vij keshtu e mundshme per t'u lexuar online edhe ne Corovoda On Line. Blogu Corovoda On Line ne 1 vjetorin e tij, eshte i lumtur te shpreh mirenjohje qe shume emra te njohur te Skraparit, Personalitet te Medias, Kultures, Sportit te zones ne te Gjithe Shqiperine po bashkepunojne me Blogun tone cdo dite duke e pare ate si nje emitent te denje te jo vetem Corovodes por te gjithe Skraparit.
SHENIM:
Ne vijim nje skript automatik do te hapet. Per te zmadhuar faqen apo kaluar ne faqen tjeter mjafton te klikoni butonat respektive.
Dielli i Tomorrit - Gusht 2012 ©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA