• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Imazhe: Corovode. Eventet ne Kuader te 100 vjetorit. Ne skene edhe me te rinjte AGB

Sikunderse ju kemi paraprire edhe me heret ne te dy rrjetet (subscribe dhe free) Eshte mbajtur dje 26 nentor 2012 ne Sallen e Kinemase se Qytetit Corovode "Tefik Lapani" nje aktivitet ne kuader te vitit jubilar te 100 nga Shpallja e Pavaresise se Shqiperise. Ne aktivitet nder me te privilegjuarit do te ishin edhe djemte e nje grupi muzikor AGB. Albania Gangsta"s Boys performuan ne skene disa prej kengeve te tyre nje prej te cilave eshte edhe kenga "Per Skraparin" Ndonse te rinjte jane ende ne eksplorim te karrieres AGB jane nder te paktet qe synojne te vijojne kete rruge ndersa origjina e tyre eshte e perbashket Skrapari. Ja disa nder imazhet qe morrem me heret gjate dites se djeshme menjehere pas perfundimit te eventit. (Imazhe te tjera ne rrjetin social Corovoda On Line ne facebook)
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA