• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

It's a boy! Lindi ne 1 janar 2013 Femija i pare qe lindi ne Corovode ne startin e vitit

Ndonse per shkak te periudhes festive, postimet e Corovoda On Line startuan pak me vonese per kete vit, tashme me i riu banor i Corovodes eshte 7 ditesh. Kjo sepse pikerisht ne 1.01.2013 ne Maternitetin e Corovodes lindi femija i pare i ketij viti nje beb i seksit mashkull. Ky eshte edhe i pari banor per 2013 ne Corovode ndonse prinderit e rinj banojne ne nje fshat prane Corovodes, ne Grepcke pjese e juridiksionit territorial te Komunes Qender. Tashme prej 4 vitesh radhazi ne portalin tone eshte bere tradite edhe percjellja e informacionit te lindjes se pare per vitin ne Corovode. Me urimin per nje jetegjatesi dhe shendet te plote Corovoda On Line nis keshtu edhe per kete vit sezonin e ri mediatik lokal. Faleminderit qe na ndiqni!
©Corovoda On Line/ Imazhi Arkiv

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA