• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Fatos Nano vizite disa oreshe ne Skrapar. Vizita private disa oreshe ne ditet e para te muajit shkurt

Nje nder politikanet e njohur ne vend njeheresh ish kryeminister i vendit Fatos Nano ne ditet e para te muajit shkurt 2013 ndodhej ne Skrapar. Corovoda On Line e publikon informacionin dite me pas ndersa vizita ishte me karakter privat. Reporte folen me heret per pranine e nje eskorte qe shoqeronte ciftin Fatos dhe Xhoana Nano. Per disa ore ne nje resort malor te Skraparit Nano zgjodhi te kaloj disa ore ne javen e pare te shkurtit ne Skrapar ndersa deshira per tu rikthyer serisht per te vizituar kete vend nuk mungoi. Corovoda on line nuk publikon detaje te tjera te vizites. Me heret politikane te njohur Shqiperi kane vizituar here pas here Skraparin por cuditerisht apo qellimisht "Corovoda" eshte shmangur nga vizitat te cilat duhen thene se kane patur gjithnje karakter privat. Me heret ne nje resort tjeter te Skraparit Bujar Nishani aktualisht President i Shqiperise perpara se te zgjidhej ne kete detyre ne vizita te shumta preferonte Skraparin. Por Lista e personave VIP behet gjithnje dhe e madhe por per shkak te privatesise se ketyre takimeve informacioni mediatik mbetet i kufizuar ne mbulimin e ketyre vizitave.
Ju po ndiqni Corovoda On Line!
©Corovoda On Line /Imazhi me karakter ilustrativ dhe nuk i referohet ketij postimi

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA