• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Corovode: E djathta ne aktivitete elektorale ne qytetin e Corovode. PD ne takime organizative ndersa PR me teper fokus ne flamuj neper rruge.

Zgjedhjet 2013 jane objektivi per cdo force politike qe synon parlamentin e ri te shtatorit 2013. Edhe e djathta ne Corovoden e kesaj fundjave ka qene prezente ne keto dite me fushaten e saj. Ndonse corovodaonline ende nuk ka patur ndonje kontakt infromacioni me selite respektive, nje raport jozyrtar citoi se pasditen e vone te se djeshmes, e shtune 1 qershor PD ka organizuar nje takim ne Corovode. Takimi i zgjatur per rreth 60 minuta ne fokus ka patur pikerisht mbeshtetjen per kete force. Sipas raportit (jozyrtar) ne takim ka patur edhe te deleguar nga Qarku Berat per PD. Ndersa nga krahu tjeter PR ka shtuar mjetet propagandistike te fushates zgjedhore ne Corovode. Ne shume rruge kryesore te Corovodes Flamujt me simbolin e kesaj force thuajse gjenden kudo, dhe me se fundmi ne paraditen e se dieles jane shtuar keto simbolika. Ne projeksionin e pare te pavarur te bere nga Corovoda On Line ne 25 maj PR rankohej si force e 4te per qytetin e Corovodes.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA