• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Corovode: Ndeshja e futbollit te "legjendave" te Skraparit te dikurshem te tapetit te gjelber. Legjendat e "5 shtatorit" serisht bashke por vemendja e komunitetit jo si dikur

Nese dikur gjithe qyteti i Corovodes, shkulej per te pare ndeshjet e futbollit te ekipit te "5 Shtatorit" entuziazmin e atehershem si zor ta kthejme mbrapa si dikur por emrat e njohur te ekipit te 5 Shtatorit kane per t'u kujtuar gjate. Sot ne pasditen e se shtunes 9 qershor 2013 ne Corovode u mbajt nje takim sportiv mes lojetareve te dikurshem te ekipit vendas.Ndonse tashme ne fusha te ndryshme veprimtarie per shkak te moshes dhe viteve qe kalojne si biznesmene, drejtues, mesues, etj ata u mblodhen serisht bashke ne Corovode rreth topit te futbollit. Vemendje ju kushtua aktivitetit ndonse jo aq numerike per shkak edhe te fushates elektorale ku ndodhet edhe Corovoda ndersa topi i futbollit mbante siper edhe shenimin LSI, ku zerat e shperndare prej oresh mesa duket bene qe shume sportdashes te tjere ta refuzonin pjesemarrjen per shkak se mund te ishin te PD apo PS. Corovoda On Line sjell nje foto montim te ketij eventi
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA