• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Jozyrtare: Corovode: Per te treten here brenda nje muaji pritet ndryshimi i drejtuesit te Spitalit ne Corovode. Burimi jozyrtar citon se ndryshimi mund te zhvillohet kete jave

Nje burim jozyrtar prej pak ditesh citon se kjo jave e trete e qershorit mund te sjelle nje tjeter ndryshim ne drejtimin e Spitalit Corovode. Sipas burimit ardhur dje ne Corovoda On line, ky ndryshim mund te konkretizohet gjate javes ne vijim ndersa ende nuk eshte cituar se kush do te jete drejtuesi i ri i ketij institucioni (sipas raportit mundet te jete nga Berati). Ky eshte ndryshimi i trete brenda nje muaji i kreut te ketij institucioni nje prej institucioneve qe ka numrin me te madh te organikave (te punesuareve) ne sektorin e shendetesise ne Corovode. Ndryshimi besohet se ka te beje edhe me konfigurimet e reja politike ne kete prag 23 qershor elektoral. Ju kujtojme lajmi eshte jozyrtar.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA