• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Jozyrtare: Corovode: Per te treten here brenda nje muaji pritet ndryshimi i drejtuesit te Spitalit ne Corovode. Burimi jozyrtar citon se ndryshimi mund te zhvillohet kete jave

Nje burim jozyrtar prej pak ditesh citon se kjo jave e trete e qershorit mund te sjelle nje tjeter ndryshim ne drejtimin e Spitalit Corovode. Sipas burimit ardhur dje ne Corovoda On line, ky ndryshim mund te konkretizohet gjate javes ne vijim ndersa ende nuk eshte cituar se kush do te jete drejtuesi i ri i ketij institucioni (sipas raportit mundet te jete nga Berati). Ky eshte ndryshimi i trete brenda nje muaji i kreut te ketij institucioni nje prej institucioneve qe ka numrin me te madh te organikave (te punesuareve) ne sektorin e shendetesise ne Corovode. Ndryshimi besohet se ka te beje edhe me konfigurimet e reja politike ne kete prag 23 qershor elektoral. Ju kujtojme lajmi eshte jozyrtar.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA