• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Polican: Sali Berisha neser e enjte 13 ne nje takim qe do te mbahet ne qytetin e Policanit, Skrapar. Takimi elektoral ne kuader te fushates zgjedhore.

Sipas nje reporti te Corovoda On Line (jozyrtar) Kryeministri Sali Berisha do te jete kete te enjte 13 qershor 2013 ne qytetin e Policanit. Ende nuk ka shume detaje por sipas reportit takimi do te mbahet ne kuader te fushates zgjedhore te kampit te djathte per mbeshtetjen ndaj Partise Demokratike ne keto zgjedhje. Policani eshte Bashkia me e madhe e Skraparit dhe nje jave me pare ne formatin Kendi i Fjales pati te pranishem edhe liderin e Partise Socialiste Edi Rama. Skrapari konsiderohet tradicionalisht nje bastion i majte dhe me interes do te priten neser deklarimit e ketij rasti lidhur me ate se cfare Kryeministri do te shigjetoj apo premtoj per kete zone, dhe specifikisht Policanit. Informacioni eshte i pakonfirmuar zyrtarisht.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA