• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Elhaida Dani publikon klipin e pare me Universal Italia. Kenga synon hit veror "Baciami e Basta" Ja Video

Pas suksesit ne formatin "The Voice of Italy" Kengetarja shqipetare Elhaida Dani tashme synon edhe video muziken me klipin me te fundit te publikuar sot 2 korrik 2013 ne gjigandin e videove online YouTube. Produksioni i Universal Music Italia me te cilen Dani si fituese e The Voice of Italy siguroi nje kontrate sjell keshtu videon e titulluar "Baciami e Basta" (Puthme e Mjaft). Ne videoklipin e ri, refreni duket me godites ndersa Video me te re mund ta ndiqni ne bashkengjitje.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA