• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Elhaida Dani publikon klipin e pare me Universal Italia. Kenga synon hit veror "Baciami e Basta" Ja Video

Pas suksesit ne formatin "The Voice of Italy" Kengetarja shqipetare Elhaida Dani tashme synon edhe video muziken me klipin me te fundit te publikuar sot 2 korrik 2013 ne gjigandin e videove online YouTube. Produksioni i Universal Music Italia me te cilen Dani si fituese e The Voice of Italy siguroi nje kontrate sjell keshtu videon e titulluar "Baciami e Basta" (Puthme e Mjaft). Ne videoklipin e ri, refreni duket me godites ndersa Video me te re mund ta ndiqni ne bashkengjitje.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA