• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ish pjesetari i UCK (me origjine nga Skrapari) Fatos Mehmeti i ftuari special ne nje format televiziv ne RTK

Ne formatin e kesaj te marte 9 korrik 2013 ne skermin e Radio Televizionit te Kosoves i ftuar ne formatin "Pa Rrotlla" ishte Fatos Mehmeti ish pjesetar i Ushtrise Clirimtare te Kosoves. Gjate intervistes te nisur pak pas ores 22:00 Mehmeti, aktualisht nje nder sipermarresit e njohur shqipetar qe jeton ne Gjermani tregoi nder te tjera edhe detajet e angazhimit ne nismen per Clirmin e Kosoves. Duke treguar per moderatorin Milaim Zeka origjinen e tij nga Shqiperia, madje edhe pseudonimin e tij ne Jezerce e kishte Shqiperia tregoi edhe per pak gjak Skrapari ne interviste. Fatos Mehmeti rrefeu se babain e ka me origjine nga Permeti ndersa te emen me origjine nga Skrapari. Formati me teper u fokusua ne angazhimin e Mehmeti ne luften e UCK dhe pervojat personale te ndihmes se gjithe pjesetareve ne ndihmen per Clirim te Kosoves. Formati u trasmetua edhe ne programin satelitor te RTK. Me poshte ndiqni videon promo te emisionit ne fjale per disa sekonda.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA