• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ish pjesetari i UCK (me origjine nga Skrapari) Fatos Mehmeti i ftuari special ne nje format televiziv ne RTK

Ne formatin e kesaj te marte 9 korrik 2013 ne skermin e Radio Televizionit te Kosoves i ftuar ne formatin "Pa Rrotlla" ishte Fatos Mehmeti ish pjesetar i Ushtrise Clirimtare te Kosoves. Gjate intervistes te nisur pak pas ores 22:00 Mehmeti, aktualisht nje nder sipermarresit e njohur shqipetar qe jeton ne Gjermani tregoi nder te tjera edhe detajet e angazhimit ne nismen per Clirmin e Kosoves. Duke treguar per moderatorin Milaim Zeka origjinen e tij nga Shqiperia, madje edhe pseudonimin e tij ne Jezerce e kishte Shqiperia tregoi edhe per pak gjak Skrapari ne interviste. Fatos Mehmeti rrefeu se babain e ka me origjine nga Permeti ndersa te emen me origjine nga Skrapari. Formati me teper u fokusua ne angazhimin e Mehmeti ne luften e UCK dhe pervojat personale te ndihmes se gjithe pjesetareve ne ndihmen per Clirim te Kosoves. Formati u trasmetua edhe ne programin satelitor te RTK. Me poshte ndiqni videon promo te emisionit ne fjale per disa sekonda.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA