• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Corovoda nen Hene. Pa ndricim rrugor disa nder rruget kryesore te qytetit

Per me shume se nje muaj tashme lagje te tera ne qytetin e Corovodes ne oret e mbremjes nuk kane ndricim rrugor. Kjo ka bere qe ne lagje te caktuara "ndalim kalimi" per shkak te erresires per kembesoret sidomos te ndodh qe pas ore 18:30 ndersa edhe ora dimerore e favorizon kete. Rruga "Arkitekt Kasemi" ne lagjen Hasan Seitaj eshte nje prej me te errtave kjo edhe per shkakun se nuk ka fatin e lagjeve te tjera ku ndricimet e objekteve private bare apo resorante u japin lagjeve te tjera. Problematika ne fjale vijon prej me shume se nje muaji ndersa nuk ka nje komunikim mediatik nga institucionet pergjegjese.
©Corovoda On Line - Ne foto nje shtepi prane lagjes "Hasan Seitaj" Corovode

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA