• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovode. Ndryshime ne Adminstrate. Prezantohet Nen/Kryetarja e re e Bashkise Corovode

Anila Shenjtolli do te jete numri 2 i Bashkise Corovode. Keshtu ne paraditen e se henes 28 tetor 2013 eshte prezantuar ne mjediset e Bashkise Corovode edhe nenkryetarja e re e vendorit lokal. Emerimi i ri vjen pas nje koalicioni qe te majtet fituan ne 23 qershor 2013.  I pranishem ne prezantimin e sotem ka qene edhe nenprefekti i Skraparit F.Hasanaj, i sapo zgjedhur pak dite me pare. Konfigurimi i ri i liderishipit drejtues te institucioneve pritet te behet me i plote diteve ne vijim.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA