• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Corovode. Ndryshime ne Adminstrate. Prezantohet Nen/Kryetarja e re e Bashkise Corovode

Anila Shenjtolli do te jete numri 2 i Bashkise Corovode. Keshtu ne paraditen e se henes 28 tetor 2013 eshte prezantuar ne mjediset e Bashkise Corovode edhe nenkryetarja e re e vendorit lokal. Emerimi i ri vjen pas nje koalicioni qe te majtet fituan ne 23 qershor 2013.  I pranishem ne prezantimin e sotem ka qene edhe nenprefekti i Skraparit F.Hasanaj, i sapo zgjedhur pak dite me pare. Konfigurimi i ri i liderishipit drejtues te institucioneve pritet te behet me i plote diteve ne vijim.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA