• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Java e Peste Kategoria e Dyte. Kelcyra "mbyt" Skraparin. Ja rezultatet e grupit B

Jane luajtur pak pas ores 14:00 ndeshjet e sotme te vleshme per Javen e Peste te Kategorise se Dyte ne Futboll. Vendasit e Skraparit pesuan humbjen e peste radhazi ne perballjen me Kelcyren. Takimi u luajt ne Corovode dhe u shoqerua edhe me nje incident ndaj arbitrit ndersa shume tifoze nuk e perkrahen arbitrimin pavaresisht rezultatit. Te paret qe shenuan ishin Skraparasit por rezultati me pas u permbys thelle. Keshtu ndeshja u mbyll me rezultatin 1 - 3 ne favor te Kelcyres. Po sot u luajten edhe takimet e tjera te javes se Peste.
Corovoda On Line sjell rezultatet e plota te Javes se Peste te Kategorise se Dyte si me poshte:
Skrapari - Kelcyra 1:3
Orikumi - Sopoti 0:2
Tepelena - Naftetari 1:1
Bilishti - Memaliaj 3:0
Permeti - Gramshi 0:2
Gramozi - Delvina 1:1

Ne fund te javes se peste Sopoti (15 pike) kryeson klasifikimin i ndjekur nga Naftetari (11 pike) ndersa ne vend te fundit qendron "rregullisht" ne vendin e fundit me zero pike.
Javen e ardhshme Skrapari do te pres ne Corovode serisht Orikumin ne takimin per javen e 6te qe do te mbahet ne 3 nentor 2013.
© Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA