• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Kenga. Dule Malindi ne YouTube ne versionin e ri "O Ju Malet e Skraparit"

U ngarkua vetem pak minuta me pare ne oret e fundit te se merkures 30 tetor 2013 nje material video me kengetarin e njohur popullor Dule Malindi. Video ne fakt nuk vjen si klip por me teper ne versionin audio si risi degjuesit do te kene mundesi te shijojne versionin zyrtar te kenges "O Ju Malet e Skraparit". Kengetari Dule Malindi eshte nje nder emrat e njohur te muzikes skraparase ne gjithe Shqiperine si dhe pertej saj.
Corovoda On Line sjell ne bashkengjitje ne kete postim videon e sapo ngarkuar.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA