• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Probleme mendore. Tjeter Incident ne Corovode. Dy persona nen "konflikt" ne lagjen "Estref Caka"

Kjo e enjte e fundit e tetorit 31, ne Corovode raportoi nje tjeter incident pak pas mesdites. Sipas raporteve te atyre casteve per Corovoda On Line dy shtetas u konfliktuan fizikisht me njeri - tjetrin ne lagjen "Estref Caka". Sipas raportit nje shtetas qe besohet me disa probleme mendore u konfliktua me nje banor. Ndersa ngjarja u vezhgua nga shume banore perreth. Ky eshte rasti i dyte kur ne Corovode ne pak kohe si protagonist e "shperthimeve emociaonale" te shtetasve qe kane probleme ne te menduar konfliktuohen. Ne te shumten e rasteve per kesi ngjarjesh shpesh here reagimet e komunitetit mjaftohen me "C'ti besh?" Pyetje tipike qe mbase shpresojne qe nga autoritete perkatese te marrin zgjidhje por perse jo edhe ne kontributin e nismave psiko sociale
© Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA