• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Probleme mendore. Tjeter Incident ne Corovode. Dy persona nen "konflikt" ne lagjen "Estref Caka"

Kjo e enjte e fundit e tetorit 31, ne Corovode raportoi nje tjeter incident pak pas mesdites. Sipas raporteve te atyre casteve per Corovoda On Line dy shtetas u konfliktuan fizikisht me njeri - tjetrin ne lagjen "Estref Caka". Sipas raportit nje shtetas qe besohet me disa probleme mendore u konfliktua me nje banor. Ndersa ngjarja u vezhgua nga shume banore perreth. Ky eshte rasti i dyte kur ne Corovode ne pak kohe si protagonist e "shperthimeve emociaonale" te shtetasve qe kane probleme ne te menduar konfliktuohen. Ne te shumten e rasteve per kesi ngjarjesh shpesh here reagimet e komunitetit mjaftohen me "C'ti besh?" Pyetje tipike qe mbase shpresojne qe nga autoritete perkatese te marrin zgjidhje por perse jo edhe ne kontributin e nismave psiko sociale
© Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA