• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Vajzat nga Skrapari ne Talent Show e njohur. Ato debutuan. Arjola ne "X Factor" dhe Klea ne "The Voice"

E sikunderse ndodh ne qytetet e vogla thuajse gjithe vemendja ne momentet kur shfaqen ne skene ishte tek to sapo degjohet dicka  apo shembellen ne imazh... Kjo eshte nga Skrapari. Edhe ne formatet me te ndjekura televizive te ketij edicioni televiziv 2013 reciprokisht "X Factor" dhe "The Voice Of Albania" edhe Skrapari ishte pjese e prezantimit dinjitoz mes zerave te rinj edhe ai i nje krenari me shume, Keshtu te premten 25 tetor 2013 ne pjesen e katert te "Blind Audition" ne Top Channel 19 vjecarja nga Skrapari Klea Zeka do te konkuronte ne formatin "The Voice Of Albania". Ndonse Klea nuk arriti te kalonte ne fazen tjeter zeri i saj u pelqye mjaft nga te katert mentoret. Corovoda On Line sjell ne bashkengjitje momentin ne fjale ne kete video bashkengjitur. Por Klea nuk eshte e vetmja "perfaqesuese e Skraparit" nese mund ta quajme keshtu pranine deri ne kete faze te ketyre formateve. Arjola Muasabelliu ne formatin "X Factor" ka shkuar deri ne fazen e Vilave ndersa eshte perzgjedhur per te qene grup si "The Fevers"

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA