• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Corovoda nen cader. Panorama piktoreske e Corovodes nen shi. Ja disa Imazhe

Ndonse monoton, romantik, i besdisshem per nje qytet te vogel si Corovoda shiu eshte nje arsye me shume per te kufizuar daljet ne qytet. Dhe keto dite nentori po e deshmojne kete ndersa sipas parashikimit pritet deri ne date 27 nentor 2013 qe shirat te na shoqerojne. Por pakes me shume shprese japin keto imazh. Planet jane marre ne Corovode ne afersi te lagjes Hasan Seitaj nga fotoreporti E.H. dhe permes tyre ne Corovoden e vogel shume fenomene vijne se bashku, Diell, Shi, Gri, Bardhe, Ylber, Gjelberim, Vjeshte e plot ngjyra. Shijoini disa prej imazheve qe ne paraqesim ne kete postim.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA