• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovoda nen cader. Panorama piktoreske e Corovodes nen shi. Ja disa Imazhe

Ndonse monoton, romantik, i besdisshem per nje qytet te vogel si Corovoda shiu eshte nje arsye me shume per te kufizuar daljet ne qytet. Dhe keto dite nentori po e deshmojne kete ndersa sipas parashikimit pritet deri ne date 27 nentor 2013 qe shirat te na shoqerojne. Por pakes me shume shprese japin keto imazh. Planet jane marre ne Corovode ne afersi te lagjes Hasan Seitaj nga fotoreporti E.H. dhe permes tyre ne Corovoden e vogel shume fenomene vijne se bashku, Diell, Shi, Gri, Bardhe, Ylber, Gjelberim, Vjeshte e plot ngjyra. Shijoini disa prej imazheve qe ne paraqesim ne kete postim.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA