• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovode. Grindje mes adoleshenteve per motive banale. Se paku 1 i lenduar

Nje adoleshent mbeti i lenduar pas nje grindje mes nje grupi adoleshentesh ne mbremjen e se shtunes 9 nentor 2013 ne Corovode. Ngjarja ka ndodhur per motive te dobta ne oret e vona te dites ne njeprej lagjeve te poshtme te qytetit Corovode ndersa nga konfliktuimi nje prej te rinjve mbeti i lenduar ndersa u cua per mjekim me te hollesishem ne spitalin lokal. Se paku 4 te rinj u perfshine ne ngjarjen ne fjale ndersa besohet se ngjarja i referohet nje zenke mes te rinjve per motive te dobta.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA