• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Corovode. Grindje mes adoleshenteve per motive banale. Se paku 1 i lenduar

Nje adoleshent mbeti i lenduar pas nje grindje mes nje grupi adoleshentesh ne mbremjen e se shtunes 9 nentor 2013 ne Corovode. Ngjarja ka ndodhur per motive te dobta ne oret e vona te dites ne njeprej lagjeve te poshtme te qytetit Corovode ndersa nga konfliktuimi nje prej te rinjve mbeti i lenduar ndersa u cua per mjekim me te hollesishem ne spitalin lokal. Se paku 4 te rinj u perfshine ne ngjarjen ne fjale ndersa besohet se ngjarja i referohet nje zenke mes te rinjve per motive te dobta.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA