• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovode. Ndeshkim per stafin e bankes se vetme Raiffeisein Bank. Largime nga puna

Disa shkarkime nga puna, levizje dhe ndryshime te qenesishme ndodhen kete fillim jave ne Corovode ne filialin e vetem te bankes Raiffeisen. Disa gabime madhore ne funksionimin ne pune besohet se kane qene keto arsyet qe se paku 4 nga 5 vetat e stafit te pesonin ndeshkime. Paraprakisht per corovoda on line u tha paraprakisht per 3 persona te larguar nga puna ndersa nje i katert qe bie nga funksioni dhe provizorisht mund te qendroj ne nje pozicion me te ulet deri ne nje moment te dyte. Ne Corovode funksionon vetem nje dege e kesaj banke dhe automati i vetem Cash i saj vlen edhe per komunat e Skraparit.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA