• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovode. Prezantohet Shefi i Ri i Rendit ne Skrapar. Ndryshimi i pritshem prej disa ditesh

Sikunderse pritej eshte emeruar kete te enjte 21 nentor 2013 Shefi i Ri i Rendit ne Policine e Skraparit. Numri 2 i policise lokale u prezantua sot ne oret e paradites ne Corovode ndersa prej disa ditesh ndryshimet e reja organizative ne hierarki kane sjell nje situate me te qete te rendit ne komunitet. Ky ndryshim i bashkohet emerimeve te 2 javeve me pare ndersa u zgjodh Shefi i Komisariatit Skrapar, Shefi i Qarkullimit Rrugor dhe ai i Krimeve.Nuk ka shume detaje mbi informacionin dhe lajmi eshte nga burime jozyrtare.
© Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA