• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Corovode. Prezantohet Shefi i Ri i Rendit ne Skrapar. Ndryshimi i pritshem prej disa ditesh

Sikunderse pritej eshte emeruar kete te enjte 21 nentor 2013 Shefi i Ri i Rendit ne Policine e Skraparit. Numri 2 i policise lokale u prezantua sot ne oret e paradites ne Corovode ndersa prej disa ditesh ndryshimet e reja organizative ne hierarki kane sjell nje situate me te qete te rendit ne komunitet. Ky ndryshim i bashkohet emerimeve te 2 javeve me pare ndersa u zgjodh Shefi i Komisariatit Skrapar, Shefi i Qarkullimit Rrugor dhe ai i Krimeve.Nuk ka shume detaje mbi informacionin dhe lajmi eshte nga burime jozyrtare.
© Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA