• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Dita e Pavaresise. Corovode Aktiviteti do te mbahet pak pas ores 10:00 te se enjtes

Ndersa Shqiperia e kesaj te enjte 28 Nentor 2013 feston 101 Vite Pavaresi, edhe ne Corovode disa aktivitete qe perkedhelin ndjenjen kombetare do te zhvillohen kryesisht gjate paradites. Ne te pakten njerin prej tyre nje aktivitet do te mbahet ne oren 10:00 ne Sallen e Kinemase "Tefik Lapani" ndersa aktiviteti organizohet nga Komiteti i Vetereneve Skrapar dhe Falmijet e Deshmoreve Skrapar. Ne takim do te marrin pjese edhe drejtues te larte lokal ndersa nuk do te mungojne edhe elementet artistik.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA