• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ndryshimet ne Administrate. Skrapar. Zgjidhet drejtuesi i ri i Sigurimeve Shoqerore

Pak pas ores 11:15 te kesaj te enjte 7 nentor 2013 ne nje takim te mbajtur ne Corovode. Drejtori i ri Rajonal i Beratit Mensir Hoxha prezantoi drejtuesin e ri per degen lokale te sigurimeve ne Skrapar. F.Kaloci do te jete drejtuesi i ri ne kete detyre. Ne takim i pranishem ishte edhe nenprefekti per Skraparin, Fatos Hasanaj. Ndryshimet ne ekzekutivin lokal pritet te vijojne edhe ne ditet e ardhshme ndersa thuajse ne komunitet jane mesuar tashme prej kohesh se ku do te jene ndryshimet e ardhshme madje edhe emra te pritshem .
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA