• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ndryshimet ne Administrate. Skrapar. Zgjidhet drejtuesi i ri i Sigurimeve Shoqerore

Pak pas ores 11:15 te kesaj te enjte 7 nentor 2013 ne nje takim te mbajtur ne Corovode. Drejtori i ri Rajonal i Beratit Mensir Hoxha prezantoi drejtuesin e ri per degen lokale te sigurimeve ne Skrapar. F.Kaloci do te jete drejtuesi i ri ne kete detyre. Ne takim i pranishem ishte edhe nenprefekti per Skraparin, Fatos Hasanaj. Ndryshimet ne ekzekutivin lokal pritet te vijojne edhe ne ditet e ardhshme ndersa thuajse ne komunitet jane mesuar tashme prej kohesh se ku do te jene ndryshimet e ardhshme madje edhe emra te pritshem .
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA