• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Rikthehet ndricimi i rrugeve ne Corovode. Per me shume se nje muaj OFF.

Ndricimi i rrugeve ne disa nder lagjet e Corovodes eshte rikthyer kete fillim Nentori 2013. Per me shume se nje muaj erresira totale ishte shoqeruese e ketyre rrugeve duke sjell shpesh problematika. Corovoda On Line ne shkrime te mehershme ka ngritur problematiken ne fjale. Rikthimi i Ndricimit rrugor lehteson disi shume subjekte private qe prej ditesh shoqeronin deri ne oret e vona aktivitetin tregetar nga pasiguria qe erresira jep sidomos ne lagjen Hasan Seitaj ku kalimtaret evitonin kalimet kembesore neper rruge pas ores 18:00
© Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA