• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Rikthehet ndricimi i rrugeve ne Corovode. Per me shume se nje muaj OFF.

Ndricimi i rrugeve ne disa nder lagjet e Corovodes eshte rikthyer kete fillim Nentori 2013. Per me shume se nje muaj erresira totale ishte shoqeruese e ketyre rrugeve duke sjell shpesh problematika. Corovoda On Line ne shkrime te mehershme ka ngritur problematiken ne fjale. Rikthimi i Ndricimit rrugor lehteson disi shume subjekte private qe prej ditesh shoqeronin deri ne oret e vona aktivitetin tregetar nga pasiguria qe erresira jep sidomos ne lagjen Hasan Seitaj ku kalimtaret evitonin kalimet kembesore neper rruge pas ores 18:00
© Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA