• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Bllokohet nje firme qe punonte per nxjerrje pllakash guri ne Skrapar. Lajmi jozyrtar

Me heret u mesuan te plota detajet e nje operacioni ndodhur gjate javes qe lam pas. Gjithesesi mediatikisht ne nje flash raport nje firme qe punonte per nxjerrjen e perpunimin e materialeve te gurta pllaka guri u ndalua nga autoritetet per ushtrim aktiviteti ne menyre te paligjshme. Nen bllok mjete te renda qe perdoreshin per kete pune u ndaluan ndersa u raportua se edhe disa punetore krahu qe punojne per te siguruar te perditshmen nuk munden te punonin per shkak te mos pasjes nga ana e firmes te dokumentacioneve shoqerures per sigurimet. Ngjarja ndodhi fundjaven e dyte te dhjetorit.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA