• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Bllokohet nje firme qe punonte per nxjerrje pllakash guri ne Skrapar. Lajmi jozyrtar

Me heret u mesuan te plota detajet e nje operacioni ndodhur gjate javes qe lam pas. Gjithesesi mediatikisht ne nje flash raport nje firme qe punonte per nxjerrjen e perpunimin e materialeve te gurta pllaka guri u ndalua nga autoritetet per ushtrim aktiviteti ne menyre te paligjshme. Nen bllok mjete te renda qe perdoreshin per kete pune u ndaluan ndersa u raportua se edhe disa punetore krahu qe punojne per te siguruar te perditshmen nuk munden te punonin per shkak te mos pasjes nga ana e firmes te dokumentacioneve shoqerures per sigurimet. Ngjarja ndodhi fundjaven e dyte te dhjetorit.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA