• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovoda e pasmesdites te se premtes: "Party All Over". Shkollat perfundojne kalendarin 2013. Nxenesit ne mjedise festive

Mesdita e se premtes 20 dhjetor 2013 ne nje numer te madh ambjentesh private ne Corovode trasfomoi baret tradicionale ne piste vallezimi. Kjo pasi e premtja u shfrytezua nga shume nxenes te klasave te gjymnasit te vetem te Corovodes per te kryer aktivitetin e fundem festiv argetues per vitin 2013. Nen vemendjen e mesuesve kujdestare aktivitetet zgjaten ne disa ore pas mesdite ndersa atmosfera festive ndihet thuajse ne gjithe Corovoden edhe ne dekoret qe kryesisht subjektet private kane vendosur. Pushimet dimerore per nxenesit do te zgjasin deri te henen e dates 6 janar 2014. Por si gjithnje nuk mungojne reportet e konsumimit te pijeve alkoolike per nen18vjecare. +Corovoda On Line e ka trajtuar shpesh here kete dukuri e cila ne fakt ne shume raste favorizohet nga punonjesit e iniciativave private qe nuk insistojne ne ndaljen e konsumit te mallrave te demshem per shendetin.
© Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA