• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovode: Cudia - Administratat leshojne vertetime me pagese por pa pulle postare. Cmimet variojne nga 100 - 200 lek

Krejtesisht ndryshe nga sa mund te kuptohet nga njerezit e thjeshte shume banore te Corovode te cileve problematikat e ndryshme qe mund te kene u erresojne pak mendjen ndersa per nje vertetim punonjesit mund te ti kerkojne 100 apo 200 lek te rinj. Problematikat qe i cojne perballe Zyrave te shtetit apo njesive vendore ne Skrapar shpesh here i bejne qe te kryejne sic "u thuhet" me deshiren per te mbaruar sa me shpejt pune. Pavaresisht institucioneve qe i leshojne keto vertetime per sa kohe qe ne brendesi te tyre nuk ngjiten pulla postare qe te kene vleren e lekut qe paguhet per kete sherbim dyshimet per abuzime te mundshme jane me te medha. Ne shume institucione vendimet e tilla qe kushtezojne pagese per kete sherbim vijne si pasoje e se djeshmes se shkuar tashme por gjithesesi ka ende administrata qe operojne me pagese. Ju kujtojme: Cdo vertetim apo dokument qe merrni nga Zyra te ndryshme per sa kohe nuk ka pulle postare me vleren e lekut te mbishkruar ne pulle, automatikisht kjo nenkupton qe ju nuk keni perse te paguani kete sherbim.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA