• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovode: Cudia - Administratat leshojne vertetime me pagese por pa pulle postare. Cmimet variojne nga 100 - 200 lek

Krejtesisht ndryshe nga sa mund te kuptohet nga njerezit e thjeshte shume banore te Corovode te cileve problematikat e ndryshme qe mund te kene u erresojne pak mendjen ndersa per nje vertetim punonjesit mund te ti kerkojne 100 apo 200 lek te rinj. Problematikat qe i cojne perballe Zyrave te shtetit apo njesive vendore ne Skrapar shpesh here i bejne qe te kryejne sic "u thuhet" me deshiren per te mbaruar sa me shpejt pune. Pavaresisht institucioneve qe i leshojne keto vertetime per sa kohe qe ne brendesi te tyre nuk ngjiten pulla postare qe te kene vleren e lekut qe paguhet per kete sherbim dyshimet per abuzime te mundshme jane me te medha. Ne shume institucione vendimet e tilla qe kushtezojne pagese per kete sherbim vijne si pasoje e se djeshmes se shkuar tashme por gjithesesi ka ende administrata qe operojne me pagese. Ju kujtojme: Cdo vertetim apo dokument qe merrni nga Zyra te ndryshme per sa kohe nuk ka pulle postare me vleren e lekut te mbishkruar ne pulle, automatikisht kjo nenkupton qe ju nuk keni perse te paguani kete sherbim.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA