• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovode: Kontrolle dhe gjoba. Shume abonente debitore dhe lidhje te jashteligjshme te energjise

Nje kontroll i befte gjate se premtes 6 dhjetor 2013 i Drejtorise Rajonale te Cez Shperndarje pati ne fokus dhjetra subjekte ne Corovode. Ne shume prej tyre u nderprene lidhjet e energjise elektrike per shkak te mos pagimit prej muajsh te energjise elektrike. Po ashtu nga kontrollet ne disa raste u penalizuan disa shtetas per lidhje te paligjshme te energjise elektrike. Ne fundin e dites shume arketime erdhen edhe nga subjekte te aktiviteteve tregetare te cilet nuk kishin paguar energjine elektrike. Kontrolle te tilla do te vazhdojne ne befasine e javeve ne vijim per te parandaluar cdo abuzim
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA