• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovode: Kontrolle dhe gjoba. Shume abonente debitore dhe lidhje te jashteligjshme te energjise

Nje kontroll i befte gjate se premtes 6 dhjetor 2013 i Drejtorise Rajonale te Cez Shperndarje pati ne fokus dhjetra subjekte ne Corovode. Ne shume prej tyre u nderprene lidhjet e energjise elektrike per shkak te mos pagimit prej muajsh te energjise elektrike. Po ashtu nga kontrollet ne disa raste u penalizuan disa shtetas per lidhje te paligjshme te energjise elektrike. Ne fundin e dites shume arketime erdhen edhe nga subjekte te aktiviteteve tregetare te cilet nuk kishin paguar energjine elektrike. Kontrolle te tilla do te vazhdojne ne befasine e javeve ne vijim per te parandaluar cdo abuzim
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA