• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovode: Ndihmat do te shperndahen per Femijet Jetim. Ndihmat Simbolike ne kuader te festave te fundvitit 2013

Shoqata ne Ndihme te Femijeve Jetim ne Corovode me se paku do te jete gezimi i vecante i ketyre festave te fundvitit. Keshtu per afro 180 femije me Status Jetimi ne gjithe Skraparin nje parti ndihmash per Shoqaten qe drejtohet nga G.Ç ne Skrapar do te shperndahen gjate ketyre diteve, Ndihma ne kuader simbolike dhurate per festat konsiston ne disa cizme kepuce te ardhuran si donacion nga nje NGO amerikane ADRA qe ka mundesuar kete donacion. Per shume target grupe ne shoqeri ne Skrapar perfaqesimet permes Shoqatave jane te pakta. Mungesa e donatoreve apo gjetja e sponsorve mbi projekte te ndryshme veshtireson zerin e nismave. Shpesh here ato jane me teper ne kuader te deshirave dhe impenjimeve personale. Edhe autoritetet vendore ne mjaft raste nuk sigurojne mbeshteje financiare apo ideore per keto nisma.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA