• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Corovode: Nje shtetas humb jeten ndersa udhetonte si pasagjer. Ngjarja mengjesin e se henes 16 dhjetor

Sipas nje raportimi nje shtetas ka humbur jeten por nuk behen te qarta rrethanat e vdekjes se tij. Shtetasi qe sipas raportit thuhet se eshte 65 vjec u identifikua me inicialet V.Sh.  ka qene duke udhetuar me nje mjet trasporti udhetaresh tip mikrobuz qe vinte nga Zona e Gjerbesit drejt Corovodes. Pak pas ore 10:30 trupi i shtetasit ne fjale u ndodh ne Spitalin e Corovodes  ndersa u mesua se shtetasi kishte humbur jeten. Nuk dihen shkaqet ndersa policia po investigon mbi rastin. Paraprakisht dyshimet e para flasin per nje semundje te mundshme kardiake qe ka pesuar 65 vjecari gjate udhetimit Gjerbes - Corovode
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA