• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovode: Nje shtetas humb jeten ndersa udhetonte si pasagjer. Ngjarja mengjesin e se henes 16 dhjetor

Sipas nje raportimi nje shtetas ka humbur jeten por nuk behen te qarta rrethanat e vdekjes se tij. Shtetasi qe sipas raportit thuhet se eshte 65 vjec u identifikua me inicialet V.Sh.  ka qene duke udhetuar me nje mjet trasporti udhetaresh tip mikrobuz qe vinte nga Zona e Gjerbesit drejt Corovodes. Pak pas ore 10:30 trupi i shtetasit ne fjale u ndodh ne Spitalin e Corovodes  ndersa u mesua se shtetasi kishte humbur jeten. Nuk dihen shkaqet ndersa policia po investigon mbi rastin. Paraprakisht dyshimet e para flasin per nje semundje te mundshme kardiake qe ka pesuar 65 vjecari gjate udhetimit Gjerbes - Corovode
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA