• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovode: Projekti i ri i Sheshit Qendror. Te premten 20 dhjetor 2013 prezantimi zyrtar

Kete te premte 20 dhjetor 2013 Bashkia Corovode do te njoh qytetaret e saj me projektin e ri te qendres se qytetit. Projekti i ri do te prezantohet ne nje aktivitet qe do te mbahet rreth ores 11:00 ndersa nen tematik eventi do te mbaj emrin 'Rikonceptimi dhe Ristrukturimi i Sheshit "Riza Cerova". Ne aktivitet pritet te marrin pjese edhe drejtues te larte politik te Qarkut si edhe deputete te zones. Qendra e qytetit te Corovodes pritet te ndryshoj thuajse totalisht imazhin krahesuar me ate aktual. Sikunder Corovoda On Line e ka paraprire gjate javes se pare te dhjetorit kete lajm ne ate kohe te pakonfirmuar sipas gjasave projekti do te ngjahsoj me skice idene e prezantuar ne 2011 gjate elektoraleve lokale te atehershme.
© Corovoda On Line / Ne imazh Maketi 2011 i ketij Projekti

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA