• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovode: Projekti i ri i Sheshit Qendror. Te premten 20 dhjetor 2013 prezantimi zyrtar

Kete te premte 20 dhjetor 2013 Bashkia Corovode do te njoh qytetaret e saj me projektin e ri te qendres se qytetit. Projekti i ri do te prezantohet ne nje aktivitet qe do te mbahet rreth ores 11:00 ndersa nen tematik eventi do te mbaj emrin 'Rikonceptimi dhe Ristrukturimi i Sheshit "Riza Cerova". Ne aktivitet pritet te marrin pjese edhe drejtues te larte politik te Qarkut si edhe deputete te zones. Qendra e qytetit te Corovodes pritet te ndryshoj thuajse totalisht imazhin krahesuar me ate aktual. Sikunder Corovoda On Line e ka paraprire gjate javes se pare te dhjetorit kete lajm ne ate kohe te pakonfirmuar sipas gjasave projekti do te ngjahsoj me skice idene e prezantuar ne 2011 gjate elektoraleve lokale te atehershme.
© Corovoda On Line / Ne imazh Maketi 2011 i ketij Projekti

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA