• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Dule Malindi vleresohet me cmimin e nderit te Corovodes. Polemika pas dhenies se cmimit "Qytetar Nderi". Pro dhe Kunder

Ne nje ceremoni te organizuar ne kinemane "Tefik Lapani" ne Corovode, kengetarit te njohur te muzikes popullore skraparase Dule Malindi iu akordua nga Bashkia Corovode titulli "Qytetar Nderi i Bashkise Corovode" per Kontributin e dhene ne Muziken Popullore Skraparase dhe trashegimine folk. Titulli i dha nga Kreu i Parlamentit Ilir Meta. Ne ceremoni ishin te pranishem deputetet Fidel Ylli dhe Nasip Naco. Gjithesesi Corovoda On Line si blog gjeneral nuk mund te lere pa permendur edhe faktin qe shume polemika linden ne komunitet pas akordimit te ketij cmimi. Madje edhe ne rrjete te ndryshme sociale shume komente qe ne thelb nuk ishin kunder vleresimit te kengetarit Dule Malindi por qe sipas tyre ka emra te tjere me te rendesishem per tu vleresuar me pare. Corovoda On Line monitoroi ne disa rrjete sociale disa prej komenteve qe vijne ne imazhin nr.2 (emrat e fshire nga Corovoda On Line per privatesi) Dule Malindi pervecse nje emer i njohur ne Muzike prej me shume se 1 viti eshte edhe anetar i Asamblese Kombetare te LSI.

© Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA