• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Festa e Popujve: Dule Malindi dhe Mustafa Nano vleresohen me cmim nga Albania e Futuro. Eventi u mbajt ne Itali. IMAZHE

Me te perbashket Skraparin ne postimin ne vijim Corovoda On Line i referohet nje eventi te mbajtur ne 28 nentorin e ketij viti ne Milano, Itali me rastin e Dites se Pavaresise se Shqiperise. Sikunderse ju kemi njoftuar me heret eventi qe Organizohej nga Asosacioni "Albania e Futuro" dhe Presidenti i saj Astrit Cela qe prej vitesh punon ne shtetin fqinj krahes dhjetra e dhjetra te pranishmeve kishte te ftuar edhe Ambasadorin Shqiptar ne Itali Neritan Ceka, Presidenten e Albanian Excellence Flora Nikolla autoritete italiane te perfaqesuara ne takim, Presidnete te Shoqatave te vendeve te ndryshme ne bote, kengetare e artiste. Ne Event nje moment te rendesishem plot emocion zuri edhe ndarja e titujve falenderues dhe mirenjohes te Shoqates "Albania e Futuro" per vitin 2013.

Sikunder mund te ndiqni edhe permes imazheve te mberritura ne redaksine e Corovoda On Line jemi me momentet e vleresimit per Gazetaren, Moderatorin dhe Opinionistin Mustafa Nano si dhe me Kengetarin e muzikes popullore Dule Malindi. Ky aktivitet rregjistroi keshtu me sukses edicionin e tij te 2te i organizuar nga Albania e Futuro duke u kthyer ne nje event te pervitshem. Nje mirenjohje me shume ndersa "internacionalizohen" edhe emra te Skraparit ne Bote.
Ky eshte Corovoda On Line Blog!
© Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA