• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Festa e Popujve: Dule Malindi dhe Mustafa Nano vleresohen me cmim nga Albania e Futuro. Eventi u mbajt ne Itali. IMAZHE

Me te perbashket Skraparin ne postimin ne vijim Corovoda On Line i referohet nje eventi te mbajtur ne 28 nentorin e ketij viti ne Milano, Itali me rastin e Dites se Pavaresise se Shqiperise. Sikunderse ju kemi njoftuar me heret eventi qe Organizohej nga Asosacioni "Albania e Futuro" dhe Presidenti i saj Astrit Cela qe prej vitesh punon ne shtetin fqinj krahes dhjetra e dhjetra te pranishmeve kishte te ftuar edhe Ambasadorin Shqiptar ne Itali Neritan Ceka, Presidenten e Albanian Excellence Flora Nikolla autoritete italiane te perfaqesuara ne takim, Presidnete te Shoqatave te vendeve te ndryshme ne bote, kengetare e artiste. Ne Event nje moment te rendesishem plot emocion zuri edhe ndarja e titujve falenderues dhe mirenjohes te Shoqates "Albania e Futuro" per vitin 2013.

Sikunder mund te ndiqni edhe permes imazheve te mberritura ne redaksine e Corovoda On Line jemi me momentet e vleresimit per Gazetaren, Moderatorin dhe Opinionistin Mustafa Nano si dhe me Kengetarin e muzikes popullore Dule Malindi. Ky aktivitet rregjistroi keshtu me sukses edicionin e tij te 2te i organizuar nga Albania e Futuro duke u kthyer ne nje event te pervitshem. Nje mirenjohje me shume ndersa "internacionalizohen" edhe emra te Skraparit ne Bote.
Ky eshte Corovoda On Line Blog!
© Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA