• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Futboll: K2 Mbyllet Faza Dimerore. Skrapari mundet nga Memaliaj. Skrapari vendos "Rekord" Ja Rezulatet e javes se 11te

Te dielen u lujaten edhe takimet e Kategorise se Dyte te Futbollit ku per Grupin e Jugut ekipi yne vendas u mund serisht me rezultatin 1:0 nga Memaliaj. Ky ishte edhe takimi i fundit per sezonin dimeror te sezonit kalendarik 2013 - 2014. Per ekipin tone vendas kjo faze totalisht per tu harruar ndersa ne statistika qe prej fillimit kemi:
 Ne 11 Takimet e Luajtura perfshire edhe takimin e 8 dhjetorit 2013 Skrapari gjithesej ka mundur te rregjistroj vetem 1 Fitore, 1 Barazim dhe 9 Humbje. Gjithesej ka shenuar vetem 8 Gola ne keto 11 jave ndersa ka pesuar 25 Gola me diferencial negativ - 17 gola me i larti nder ekipet e tjera. Skrapari keshtu mundi te vendos nje "rekord" historik ku gjate gjithe ketyre javeve ka mbajtur Vendin e Fundit ne klasifikim.
Sipas Corovoda On Line data 23 shkurt 2014 do te rinis futbollin per kategorine e dyte ne Shqiperi ndersa ndeshjen e pare per sezonin pranveror (qe perkon me ndeshjen e 12te te gjithe sezonit) Skrapari do ta kete ne Kucove ndaj Naftetarit.
Rezultatet e plota te ndeshjeve te luajtura te dielen e 8 dhjetorit 2013 jane:
Memaliaj 1 - 0 Skrapari
Tepelena 2 - 0 Gramozi
Naftetari 1 - 0 Sopoti
Gramshi 1 - 0 Delvina
Bilisht 4 - 0 Orikumi
Permeti 1 - 0 Kelcyra

Ne fund te 11 javeve, Kryeson Naftetari me 27 pike ne vend te dyte eshte Sopoti me 25 pike ndersa me 22 pike ne vendin e trete qendron Bilisht Sport.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA